Föremål som liknar etsning signerad
9350 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
1014 Etsning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9123 Carborundumets..
Såld: 900 kr
Såldes den 27 maj 2024
9356 Carborundumets..
Såld: 700 kr
Såldes den 27 maj 2024
8375 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
8379 Färgetsningar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 maj 2024
8099 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
8213 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
7144 Carborundumets..
Såld: 700 kr
Såldes den 13 maj 2024